Gjest i madh: I gjejnë 50 euro në autobus, Trafiku Urban e kërkon personin për t’ia kthyer – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjest i madh: I gjejnë 50 euro në autobus, Trafiku Urban e kërkon personin për t’ia kthyer

17:43 | 22 Korrik 2019

Dikujt i humbin 50 euro në autobus, Trafiku Urban e fton personin të lajmërohet.

Një personi i kanë humbur 50 euro në një nga autobusët e Linjës 1 të trafikut urban. Ai që do të paraqitet për t’i marrë do të identifikohet nga video incizimet e kamerave të autobusit.

Përmes një postimi në Facebook, Trafiku Urban e ka ftuar personin që të lajmërohet në zyret e administratës për t’i marrë paratë, derisa ka njoftuar se personi që do të paraqitet do të identifikohet nga video incizimet e kamerave të autobusit.

“Në njërin nga autobusët tanë të Linjës 1 është gjetur një kartëmonedhe me vlerë 50 euro. Personit të cilit i kanë humbur këto mjete, të lajmërohet në zyret e administratës, i cili pastaj do të identifikohet nga video incizimet e kamerave të autobusit”, thuhet në njoftim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!