Gjiganti evropian po ia ka “frikën” Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjiganti evropian po ia ka “frikën” Milanit

23:13 | 23 Shkurt 2019

Drejtori sportiv i Romës, Monchi foli me shtypin italian përpara ndeshjes Frosinone-Roma.

Ai pranon që Milani po tregon një formë të jashtëzakonshme, prandaj Roma duke të tregohet e kujdesshme.

‘Frosinone janë duke luajtur mirë dhe ata do të jenë një kundërshtar i vështirë për ne. Ne duam të fitojmë për të vazhduar me rivalët tanë të drejtpërdrejtë. Milan është duke luajtur shumë mirë prandaj ne duhet të jemi një hap me ta”, ka thënë Monchi.

Në anën tjetër Milan po vazhdon të bëjë një punë të mirë dhe është pozicionuar në vendin e katërt që dërgon në Champions League./ORAinfo/

Komento: