Gjiko e Elita po i shijojnë pushimet në maksimum, shikoni ‘ҫmendurinë’ e tyre të radhës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjiko e Elita po i shijojnë pushimet në maksimum, shikoni ‘ҫmendurinë’ e tyre të radhës

22:20 | 08 Shtator 2019

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ata kanë publikuar një pamje të ‘ҫmendur’ nga pushimet e tyre./ORAinfo/

Komento: