Gjithҫka gati për fejesën e djalit të Danit? Ja ku ka shkuar ai pak orë para fejesës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjithҫka gati për fejesën e djalit të Danit? Ja ku ka shkuar ai pak orë para fejesës

16:49 | 21 Prill 2019

Ramadan Krasniqi- Dani është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur.

Ai sot do ta fejoi djalin e tij me një vajzë bukuroshe, shkruan ORAinfo.

E pak orë para fejesës së tij, Andi ka publikuar një foto ku shihet në drekë me të dashurën dhe me shoqëri.

A thua a është gjithҫka gati për fejesën e tyre!?/ORAinfo/

Komento: