Gjithçka gati për festën e beqarisë së Afronës, zgjodhi këtë vend përrallor – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gjithçka gati për festën e beqarisë së Afronës, zgjodhi këtë vend përrallor

17:30 | 12 Qershor 2019

Modelja Afrona Dika u bë tejet e përfolur që pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Blero.

Ata janë lidhur tash e pesë vite dhe pas pak muajve pritet ta bëjnë edhe dasmë, përcjell ORAinfo.

Afrona është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku tregon se gjithçka është gati për festën e saj të beqarisë dhe për këtë ajo ka zgjedhur një vend tejet të veçantë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!