Gjysmë e zhveshur, Fjolla i “tranon” meshkujt në pozën e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjysmë e zhveshur, Fjolla i “tranon” meshkujt në pozën e fundit

19:46 | 23 Qershor 2022

Fjolla Morina, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar.

Më shumë se për profesionin e saj, ajo më shumë është përfolur për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Lidhja dhe ndarja e saj me bisnizmenin e saj Fisnik Syla, vazhdon që edhe sot të bëjë bujë të madhe.

Mirëpo, duket se Fjolla këtë histori e ka hedhur pas, pasi është duke u përgatitur për këngën e saj të re.

Në klip duket se ajo do të duket bombastike, pasi në imazhin e fundit që ka ndarë ajo është shfaqur gjysmë e zhveshur./ORAinfo/

Komento: