Godet vajza e Lufti Hazirit, ja këngëtari shqiptar me të cilin do të martohej

13:57 | 07 Dhjetor 2018

Lotina Haziri është vajza e politikanit të njohur dhe aktualisht kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo dhe motrat e saj u bënë shumë të njohur në publik mebukurinë dhe jetën e veçantë që e kanë, dhe secila posedon me mijëra ndjekës në rrjetet e tyre sociale, shkruan ORAinfo.

Lotina  është tejet aktive sidomos në Instagramin e saj, dhe nuk heziton ta njoftoj publikun për jetën e saj dhe për udhëtimet e saj të shumta.

Mirëpo, sot ajo ka zgjedhur ta publikojë një pjesë të këngës së Flori Mumajesit ‘Plas’  dhe si në formë shakaje e quan ‘qesharake’ faktin pse ajo nuk është e martuar me Florin./ORAinfo/

Komento: