Gol i jashtëzakonshëm në ndeshjen Chelsea – Eintracht Frankfurt

21:50 | 09 Maj 2019

Po zhvillohet ndeshja mes Chelseas dhe Eintracht Frankfurt.

Chelsea ka kaluar në epërsi nda Eintracht Frankfurt në ndeshjen që po zhvillohet në “Stamford Bridge”.

“Blutë e Londrës” i kaloi në epërsi mesfushori, Ruben Loftus-Cheek, i cili shënoi për 1-0 në minutën e 28’, raporton Gazeta Express.

Ndeshja e parë mes këtyre skuadrave në Gjermani ka përfunduar 1-1.

Komento: