Gold Ag aderon në AAK – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gold Ag aderon në AAK

11:49 | 12 Shtator 2019

Reperi i njohur shqiptar, Gold Ag ka aderuar në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Ish-deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka publikuar një fotografi në Facebook, me këngëtarin e njohur Gold Ag.

“Na priftë e mbara i nderuar Arian (Gold Ag)” , Haradinaj ka publikuar foton bashkë me reperin.

Kujtojmë se Gold Ag ka kohë që njihet si përkrahës i AAK’së dhe kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!