Gold Ag po bëhet sërish baba, kështu po duket Ermira në ditët e para të shtatzënisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gold Ag po bëhet sërish baba, kështu po duket Ermira në ditët e para të shtatzënisë

22:06 | 20 Qershor 2022

Reperi Arian Agushi dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka konfirmuar vet Goldi në një paraqitje në televizionin publik.

Dyshimet lindën javë më parë, kur ai dhe Ermira morën pjesë në dasmën e Robin Krasniqit, atëbotë reperi nuk e pranoi zhvillimin duke preferuar të mos e komentojë, përcjell prive. al

Foshnja pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator, shumë urime çiftit!

Ndërsa dje Gold Ag dje ka postuar një foto me gruan dhe djalin e saj. Ermia po shkëlqen në javë e para të shtatzënisë.

Komento: