Goldi një baba i përkushtuar, kështu kujdeset gjatë pushimeve në Durrës për djalin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Goldi një baba i përkushtuar, kështu kujdeset gjatë pushimeve në Durrës për djalin e tij

16:36 | 22 Shtator 2021

Ai tanimë është një nga artistët më të preferuar në estradën shqiptare dhe jo vetëm.

Bëhet fjalë për reperin nga Presheva, Gold AG, i cili njëherësh është mjaft aktiv e i ndjekur edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Reperi se fundmi ka publikuar një foto buzë detit ku shfaqet duke e shëtitur me karrocë djalin e tij, Guerilin.

Këngëtari se fundmi ka bërë të ditur se ka blerë shtëpi edhe në Durrës ndaj duket se ka kohë që po e shijojnë detin atje. /ORAinfo/

Komento: