Goldin e Ermirën i filmojnë fshehurazi në muajin e mjalitit, nusja befason me reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Goldin e Ermirën i filmojnë fshehurazi në muajin e mjalitit, nusja befason me reagimin

17:34 | 02 Korrik 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ata tashmë kanë filluar muajin e mjalitit, ku këngëtarja Poni, ka publikuar pamje të ҫiftit./ORAinfo/

Komento: