Grabitet një market në Prishtinë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Grabitet një market në Prishtinë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

23:47 | 28 Shkurt 2019

Grabitjet kanë filluar të bëhen shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një grabitje dyshohet se ka ndodhur këto orët e vona tek marketi Maxi në lagjen Ulpianë.

Ende nuk dihen detaje tjera rreth këtij rasti, policia gjendet aktualisht në vendin e ngjarjes.

Detaje të tjera publikohen së shpejti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!