Grabitet një pompë benzine – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grabitet një pompë benzine

15:57 | 19 Janar 2019

Rastet e grabitjeve me armë zjarri janë shtuar shumë në vendin tonë.

Në fshatin Gërlicë në Ferizaj dje rreth orës 2:23 është grabitur një pompë e benzinës nga dy persona të maskuar.

Policia njofton se janë grabitur 140 euro, ndërsa hajnat janë larguar nga vendi i ngjarjes. Rasti është duke u hetuar nga policia, transmeton lajmi.net.

“Fsh. Gërlicë, Ferizaj 18.01.2019-02:23. Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se, derisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh, dy persona të maskuar nën kërcënimin e armës i kishin grabitur 140 € dhe ishin larguar në drejtim të panjohur. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin”, njofton Policia e Kosovës nëpërmes raportit të saj 24 orësh.

Komento: