Grabitje në qendra tregtare në Gjilan e Viti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Grabitje në qendra tregtare në Gjilan e Viti

13:21 | 08 Tetor 2019

Hajnia është duke lulëzuar në rajonin e Anamoravës.

Dy grabitje gjatë mbrëmjes së djeshme kanë ndodhur në rajonin e Anamoravës.

Njëra në komunën e Gjilanit e tjetra në komunën e Vitisë.

Në Gjilan, sipas raportit policorë, është grabitur një qendër tregtare nga tre persona të maskuar, nuk raportohet për të lënduar.

Ndërsa edhe në Viti është grabitur një qendër tregtare nga katër persona të maskuar, të cilët kanë arritur të vjedhin një sasi të cigareve, nuk raportohet për të lënduar.

Grabitësit kanë ikur në drejtim të panjohur, raporton policia.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!