Gresa e Shyhretes bën grimin e frizurën më të ‘ҫmendur’, duhet ta shihni

12:53 | 10 Dhjetor 2018

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: