Gresa e Shyhretes në darkë, ka diҫka interesante që bie në sy

09:56 | 17 Dhjetor 2018

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet se ka dalur në një darkë.

Ajo që bie në sy është se Gresa nuk ka publikuar të pranishmit, por vetëm tavolinën./ORAinfo/

Komento: