Gresa e Shyhretes vishet me mont e ҫizme interesante, por ja ҫfarë u ka bërë flokëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa e Shyhretes vishet me mont e ҫizme interesante, por ja ҫfarë u ka bërë flokëve

16:17 | 10 Shkurt 2019

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një mont dhe ҫizme interesante.

Ajo që bie në sy është se Gresa i ka shkurtuar flokët./ORAinfo/

Komento: