Gresa na prezanton me ‘binjaken’ e saj, s’do të besoni sa shumë ngjajnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gresa na prezanton me ‘binjaken’ e saj, s’do të besoni sa shumë ngjajnë

16:30 | 12 Shtator 2019

Gresa Behluli është një këngëtare shumë e njohur për publikun shqiptar.

Ajo këto muajt e fundit ka qenë në qendër të medieve rozë pas dasmës së saj madhështore, përcjell ORAinfo.

Pas martesës, Gresa është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me kusherirën e saj e me të cilën ngjajnë si të ishin motra binjake./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!