Gresa ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re

20:18 | 17 Prill 2020

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Gresa Behluli po komentohet shumë sidomos për jetën pas martesës, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale ku ka pas vetës me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një ngjyrë ndryshe të flokëve dhe po duket mjaft mirë./ORAinfo/

Komento: