Gresa nuk ndalet, po shet një ndër fustanet më të bukura që ka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gresa nuk ndalet, po shet një ndër fustanet më të bukura që ka

14:21 | 12 Korrik 2019

Gresa ka marrë vendim që pas dasmës t’i shesë të gjitha fustanet që ka.

Paratë e fituara ajo ka vendosur t’i dhurojë për bamirësi, përcjell ORAinfo.

Pothuajse për çdo ditë Gresa prezanton nga një fustan që po hedh në shitje.

Sot, ajo ka njoftuar fanset se po e shet edhe këtë fustan e që duket se është një ndër më të bukurit që ajo ka./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!