Gresa nuk përmbahet, e puthë publikisht Lyrican Son – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa nuk përmbahet, e puthë publikisht Lyrican Son

10:05 | 01 Tetor 2020

Lyrical Son është shfaqur në një moment romantik me bashkëshorten.

Bashkëshortja e Lyrical Son, Gresa Krasniqi, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.

Edhe ajo ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve.

Fotot krah bashkëshortit të saj janë të shumta dhe së fundmi Gresa e ka ndarë edhe një moment romantik.

Dyshja duken shumë të dashuruar dhe këtë fakt këtë e kanë dëshmuar shumë herë.

Komento: