Grimerja e transformon Arbenita Ismajlin, në këtë gjëndje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grimerja e transformon Arbenita Ismajlin, në këtë gjëndje ka përfunduar

22:21 | 27 Shtator 2022

Arbenita Ismajli sapo ka dal nga grimerja, në këtë gjëndje ka përfunduar.

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të suksesshme por edhe ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo ka ndërtuar një karrier tejet të suksesshme, duke arritur kështu bashkpunim me brende të njohura ndërkombtarisht.

Nga sete të ndryshme në kuadër të punës modelja shpesh ndanë imazhe të ndryshme me ndjeksit.

Së fundi ajo ka ndarë së fundi një imazh teksa sapo i kanë bërë grimin dhe po duket tejet bukur./InfoKosova

Komento: