Grimerja e transformon Yllka Kuqin, ajo shfaqet në këtë gjendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grimerja e transformon Yllka Kuqin, ajo shfaqet në këtë gjendje

18:31 | 21 Qershor 2022

Yllka Kuqi, është njëra nga këngëtaret më aktive në skenën muzikore.

Ajo njihet si artiste e muzikës live, prandaj është shumë e angazhuar nëpër ahengje dhe shumë dasma, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është vazhdimisht pjesë e skenave dhe ka të bëjë drejtpërdrejtë me publikun, ajo domosdoshmërish duhet të duket bukur.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë nga grimerja, e grimi që ka përdorur e ka transformuar atë.

Ajo po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

Komento: