Gruaja e Granit Xhakës ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Granit Xhakës ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

14:33 | 25 Shkurt 2021

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur.

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj janë në pritje të fëmijës së dytë, lajm të cilin e kishin bërë të ditur në muajin janar.

Dhe derisa çifti janë në pritjen e bukur, bashkëshortja e futbollistit të famshëm vazhdon të sjellë imazhe, në të cilat ka në plan të parë barkun e rritur.

Gjatë të enjtes, ajo ka bërë një ‘selfie’ para pasqyrës, e veshur me fustan, ndërkohë që njërën dorë e ka te barku.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ayana.

Ndërkohë, Xhaka gjatë ditës së sotme do të zhvillojë ndeshjen kthyese të Ligës së Evropës ndërmjet Arsenalit dhe Benficas.

Komento: