Gruaja e Memlit ka ditëlindjen, burri i bën urimin më të veҫantë

19:42 | 16 Dhjetor 2018

Shefi i Grupit Parlamentar i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi me fjalë më të mira i ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij, Melizës.

Urimin Memli e ka bërë përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, shkruan rtv21.tv “Urime ditëlindjen, dashnia e jetës time!

E kena edhe një jetë përpara me të dashtë ty edhe më shumë”, ka shkruar Memli krahas fotografisë.

Ndryshe, Memli Krasniqi dhe Meliza kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Komento: