Gruaja e Nexhatit rregullohet për Bajram, kaq bukur po duket me fustan të kuq

15:00 | 04 Qershor 2019

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit.

Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Xhevahirja ësgtë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton familjare të Bajramit, ajo është shfaqur e veshur me fustan të kuq dhe po duket bukur./ORAinfo/

Komento: