Gruaja e Rashicës reagon në ‘Instagram’ para ndeshjes së Kosovës me Bullgarinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gruaja e Rashicës reagon në ‘Instagram’ para ndeshjes së Kosovës me Bullgarinë

22:09 | 10 Qershor 2019

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, vazhdon që të përkrahet fuqishëm nga bashkëshortja e tij, Belkiz Kera-Rashica.

Belkiz Kera edhe para ndeshjes me Bullgarinë, ka reaguar në rrjetin social Instagram duke i dëshiruar suksese.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!