Gruaja e Sabri Fejzullahut ndihet ende si vajzë e re, bën këtë ndryshim të papritur në pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja e Sabri Fejzullahut ndihet ende si vajzë e re, bën këtë ndryshim të papritur në pamje

19:21 | 08 Gusht 2020

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Sot përmes një fotografie ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët e duarve dhe të këmbëve.

Duket se Nera Fejzullahu ende ndihet si vajzë e re./ORAinfo/

Komento: