Gruaja e Thaҫit bëhet gati për dasmë, dizajnerja i bëri fustanin më të bukur që keni parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gruaja e Thaҫit bëhet gati për dasmë, dizajnerja i bëri fustanin më të bukur që keni parë

20:15 | 16 Shtator 2019

Lumnije Thaçi është gruaja e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaҫit.

Ajo është mjaftë e përfolur në media, shkruan ORAinfo.

Lumja është me të vërtetë një zonjë, e cila gjithmonë shfaqet me pamje të bukur.

E së fundmi, dizajnerja Vjollca Llapashtica ka bërë një fustan shumë të bukur për të.

Më poshtë mund të shihni pamjet e zonjës së parë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!