Gruaja që humbi foshnjën pasi u godit nga kamioni, ja çfarë ka ndodhur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gruaja që humbi foshnjën pasi u godit nga kamioni, ja çfarë ka ndodhur

19:40 | 10 Shkurt 2019

Një grua është aksidentuar dje në Prishtinë.

Gjatë ditës së djeshme një aksident i rëndë ndodhi në Prishtinë.

Nga një kamionetë në lëvizje u godit gruaja e cila ishte shtatzënë dhe po ecte përgjatë trotuarit.

Përpos që u godit fuqishëm nga kjo kamionetë, gruaja humbi edhe fëmijën. Sikur të mos mjaftonte vetëm kjo, ajo tashmë është në gjendje shumë të rëndë shëndetësore.

Për t’u trajtuar asaj i duhet të transferohet në Tiranë apo në Shkup dhe për këtë i nevojiten mjete financiare, transmeton Indeksonline.

Kushdo që ka mundësi ta ndihmojë atë le të kontaktojnë në numrin e shënuar më poshtë.

Numri kontaktues është: 043 857 755-Valon Tahiri.

Komento: