Guardiola po e transferon yllin 40 milionësh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Guardiola po e transferon yllin 40 milionësh

09:24 | 28 Janar 2019

Manchester City, duhet të paguajnë £ 35m nëse ata do të nënshkruajnë mesfushorin e Schalke Sebastian Rudy përcjell ORAinfo

Pep Guardiola po kërkon një zëvendësim afatgjatë për Fernandinho, dhe The Sun pretendon se Rudy është identifikuar si një opsion i mundshëm.

Fernandinho ka tashmë 34 vite, por është raportuar se City do të bëjë një qasje për të nënshkruar Rudy në hua këtë muaj./ORAinfo/

Komento: