Guardiola te Juvenuts? Ky fakt zbulon gjithçka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Guardiola te Juvenuts? Ky fakt zbulon gjithçka

11:59 | 22 Maj 2019

Juventusi ,është në gjueti për të siguruar një trajner të ri pas largimit të Massimiliano Allegri nga klubi dhe shumë emra kanë qarkulluar gjatë dy ditëve të fundit, me një emër shokues të lidhur si Pep Guardiola.

Disa media e konsiderojnë atë si të mirë, ndërsa të tjerët e kanë mohuar kategorikisht, por duket se sulmuesi i bianconerit, Douglas Costa, ka një ide të qartë rreth perspektivës së trajnerit të Manchester City në Tornio, përcjell ORAinfo.

Një nga shenjat e kësaj ishte ‘simpatia’ e brazilianit ‘një post Instagram’ duke thënë: “I Gëzuar të kemi Guardiola si trajner të ri?” ./ORAinfo/

Komento: