Guardiola vjen me transferim të papritur nga La Liga – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Guardiola vjen me transferim të papritur nga La Liga

16:13 | 28 Maj 2019

Manchester City, do të monitorojë situatën e mesfushorit Real Betis, Giovani Lo Celso këtë verë, thotë Manchester Evening News.

“Qytetarët” do të vlerësojnë performancat e 23-vjeçarit për Argjentinasin në Copa America para se të bëjnë një qasje të transferimit, përcjell ORAinfo.

Tottenham dhe Atletico Madrid thuhet gjithashtu se janë të interesuar në Lo Celso./ORAinfo/

Komento: