Hajnat e bëjnë llom një vajzë në Fushë Kosovë dhe ia marrin 250 euro – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Hajnat e bëjnë llom një vajzë në Fushë Kosovë dhe ia marrin 250 euro

13:39 | 05 Tetor 2019

Plaçkitet një vajzë.

Të premten në Fushë Kosovë një grua ka njoftuar policinë se dy persona të panjohur e kanë sul,muar fizikisht dhe i kanë grabitur çantën ku kishte të holla si dhe stoli ari

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në rrugën Arbëria në Fushë Kosovë, ku viktima ka njoftuar se në çantë i kishte 250 euro para të gatshme. Po ashtu, grabitësit i kanë vjedhur edhe një zinxhir dhe një unazë të arit dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është trajtuar në Qendrën Klinike Universitare ndërsa rasti është duke u hetuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!