Hajnat plaçkisin një qytetar në Gradicë të Drenasit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hajnat plaçkisin një qytetar në Gradicë të Drenasit

13:57 | 05 Janar 2019

Një qytetar nga Drenasi është plaçkitur nga katër hajna me maska.

100 euro i janë marrë nën kërcënim të armës nga 4 persona një qytetari të Drenasit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gradicë, ku viktima derisa po kalonte me veturën e tij është ndaluar nga 4 persona të maskuar.

Viktima ka hezituar të raportojë rastin në polici dhe këtë e ka bërë vëllai i tij.

Komento: