Hajnat tentojnë ta vjedhin Golfin në Prishtinë, por… – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Hajnat tentojnë ta vjedhin Golfin në Prishtinë, por…

09:10 | 09 Prill 2019

Vjedhjet po vazhdojnë gjithandej Kosovës.

Muajve të fundit dukshëm ka shënuar rritje numri i rasteve të vjedhjeve të ndryshme në vendin tonë.

‘Cak’ i tentim-vjedhjes së fundmi ka qenë edhe një veturë e tipit “Golf” në Prishtinë, shkruan Indeksonline.

Sipas pronarit, personi që dyshohet se ka kryer këtë vepër ka hyrë në garazhë dhe ka thyer xhamin e pasmë të veturës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!