Halil Kastrati bëhet bashkë me Capital T, ja çfarë paralajmërojnë ata

20:16 | 18 Dhjetor 2018

Halil Kastrati është humanisti më i njohur shqiptar që ka ndihmuar shumë familje shqiptare me vështirësi ekonomike.

Shoqata e tij ‘Jetimët e Ballkanit’ është një prej organizatave humanitare shqiptare më të suksesshmet deri më tash, shkruan ORAinfo.

Në profilin e tij në Instagram, Halil Kastrati ka postuar një fotografi me këngëtarin, Capital T, dhe me mbishkrimin që ka vënë na bën të kuptojmë se ata janë bashkuar për të kontribuar edhe më shumë për njerëzit në nevojë./ORAinfo/

Komento: