Halil Kastrati jep lajmin e madh, dhuron 128 shtëpi vetëm gjatë këtij muaji – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Halil Kastrati jep lajmin e madh, dhuron 128 shtëpi vetëm gjatë këtij muaji

12:28 | 22 Dhjetor 2019

Halil Kastrati jep lajmin e madh.

Humanisti shqiptar, ka njoftuar se më 28 dhjetor, do i dhurojë gjithsej 128 shtëpi për familjet nevojtare.

Ai përmes Facebook ka thënë se kjo do të jetë ditë e veçantë dhe e pa harruar si dhe ka paralajmëruar surpriza të tjera.

Komento: