Halil Kastrati nuk ndalet, e bën me shtëpi edhe plakun e braktisur nga të gjithë

19:04 | 10 Dhjetor 2018

Jetimët e Ballkanit po vazhdojnë t’i bëjnë me shtëpi shumë familje skamonre në trojet shqiptare.

Humanisti i njohur, Halil Kastrati ka dhuruar shtëpinë e radhës për familjen me nevojë.

Ai sot ka gëzuar Miftar Gjigollin.

Kastrati ka thënë se historia e Gjigollit ka bërë që ai të përlotet dhe të emocionohet tej mase, shkruan Indeksonline.

Kastrati ka bërë me dije se në aksion sot ka qenë edhe këngëtari Gold Ag.

Komento: