Hamza po i shijon ditët pas dasmës, por shikoni ҫfarë i bën Gëzimja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hamza po i shijon ditët pas dasmës, por shikoni ҫfarë i bën Gëzimja

12:28 | 12 Prill 2019

Djali i vetëm i këngëtares Remzie Osmani i dha fund beqarisë.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, shkruan ORAinfo.

E pas dasmës, të gjithë familjarët kanë publikuar pamje nga më të ndryshmet.

Së fundmi është edhe dhëndri ai që ka publikuar disa foto, shkëputur nga dasma.

Gëzimja është ajo që i ka pëlqyer postimet e bashkëshortit./ORAinfo/

Komento: