Hana është rritur kaq shumë, kaq e ëmbël duket vogëlushja ju “shkrinë” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Hana është rritur kaq shumë, kaq e ëmbël duket vogëlushja ju “shkrinë”

21:57 | 24 Janar 2021

Hana e Mozzikut bëhet bukuroshe.

Reperi i njohur i rep skenës shqiptare dhe jo vetëm, është baba i një vajze, Hanes që është bërë shumë simpatike.

Mozzik dhe Loredana vazhdojnë të rusjnë një marrëdhënie korrekte për shkak të së bijes, Hanes.

E vogla po jeton me të ëmën në Gjermani, ndërkaq kohë pas kohe takohet edhe me të atin, i cili shpesh e përmend publikisht të bijen.

Ndryshe, tashmë vajza e dyshes së famshme është rritur dhe bërë zonjushë e vogël. Sytë bojë qielli dhe flokët e kapur, premtojnë për një yll të së ardhmes.

Komento: