Haradinaj e Meta: Një dolli për shqiptarët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Haradinaj e Meta: Një dolli për shqiptarët

23:17 | 03 Janar 2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka zhvilluar edhe një takim tjetër.

I radhës ka qenë me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Me këtë rast, Haradinaj dhe Meta kanë ngritur dolli për shqiptarët dhe të drejtën e tyre

“Një dolli për shqiptarët dhe të drejtën e tyre! Asnjëherë më afër njëri-tjetrit në frymën dhe rrugën europiane. Qoftë edhe një vit i mbarë për ne!”, ka shkruar Haradinaj.

Komento: