Haradinaj: Faleminderit Luanët e Dardanisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Haradinaj: Faleminderit Luanët e Dardanisë

23:01 | 14 Tetor 2019

Haradinaj thotë se kombëtarja e krenarisë edhe njëherë Kosovës i vulosi emrin e suksesit.

Pas fitores së Kosovës ndaj Malit të Zi, kryeministri Ramush Haradinaj i ka falënderuar lojtarët e Kombëtares së Kosovës.

Përmes një postimi në Facebook, Haradinaj ka thënë se kombëtarja edhe njëherë Kosovës i vulosi emrin e suksesit.

“Faleminderit Luanët e Dardanisë!”, ka shkruar Haradinaj.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!