Haradinaj luan me disa fëmijë në ara – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Haradinaj luan me disa fëmijë në ara

09:53 | 16 Mars 2019

Kryeministri Ramush Haradinaj luan futboll në ara me disa fëmijë.

Janë të zakonshme udhëtimet e kryeministrit Haradinaj në qytete e vende malore të ndryshme anë e kënd Kosovës.

Në vizitën e fundit që i bëri qytetit të tij, Deçanit, Haradinaj ka gjetur kohë pak edhe për futboll.

Ai është parë duke luajtur me disa fëmijë në fushë, terrene këto të njohura për futboll në shumë fshatra të Kosovës.

Pasi lozi pak minuta me ta, Haradinaj ka kërkuar të ndajë një fotografi me grupin e fëmijëve.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!