Harrojeni Adelinën, trupi i Zanfinës do t “iu çmend – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni Adelinën, trupi i Zanfinës do t “iu çmend

23:43 | 11 Gusht 2022

Ajo gjithmonë është njohur si motra e këngëtares së njohur, Adelina Isamili.

Ani pse në adoleshencën e saj prodhoi këngë shumë të mira dhe tejet të dëgjuara, Zanfina, nuk arriti të i bëj ballë
skenës dhe u largua përfundimisht, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo më shumë i është kushtuar profesionit të saj si juriste, duke e bërë atë primar në jetën e saj.

Shpesh Zanfina, di të jetë shumë provokuese me foto e saj në instagram, e një të tillë e ka publikuar së fundmi, ku në fustan të ngushtë thekson të pasmet e saj gjigante./ORAinfo/

Komento: