Harrojeni Melisën në serial, ajo po ‘çmend’ turqit me pamjen në realitet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Harrojeni Melisën në serial, ajo po ‘çmend’ turqit me pamjen në realitet

19:14 | 11 Korrik 2019

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëet gjithnjë e më i pëlqyer në publik.

Janë personazhet e tij ato që po arrijnë të kenë sukses si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

E një rol shumë i rëndësishëm është edhe ai i Melisës.

Melisa jashtë serialit duket se është një vajzë tejet tërheqëse dhe akoma më e bukur se sa në serial./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!