Harrojeni Mimozën, motrat e saj ju lënë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni Mimozën, motrat e saj ju lënë pa fjalë

20:58 | 14 Shtator 2019

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun që në daljen e parë dhe që nga atëherë është shumë e përfolur, përcjell ORAinfo.

Krahas muzikës, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private.

Mimoza është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto me motrat e saj e të cilat duket se janë po aq të bukura sa ajo./ORAinfo/

Komento: