Harrojeni nusen e Rashicës, vjehrra e tij ju lë gojëhapur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Harrojeni nusen e Rashicës, vjehrra e tij ju lë gojëhapur

19:30 | 14 Gusht 2019

Milot Rashica është futbollisti i kombëtares kosovare.

Ai është në kulmin e karrierës si në kombëtare ashtu edhe në klubin gjermab Ëerder Bremen, përcjell ORAinfo.

Rashica është shumë i përfolur edhe për jetën private, sidomos gruaja e tij, Belkizi.

Ajo është në qendër të mediave rozë për bukurinë dhe paraqitjet e saj e duket se këtë e ka trashëguar nga nëna e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!