Harrojeni Robertin, shoku i tij i ngushtë po ‘ҫmend’ vajzat me trupin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Harrojeni Robertin, shoku i tij i ngushtë po ‘ҫmend’ vajzat me trupin e tij

20:30 | 29 Janar 2019

Roberti tashmë është këngëtar shumë i njohur në vendin tonë.

Së pari ai u bë i njohur si burri i Nora Istrefit, pastaj si muzikant, e tani si këngëtar, shkruan ORAinfo.

Roberti kohë pas kohë realizon këngë, të cilat pëlqehen mjaftë shumë nga publiku.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një foto të shokut të tij, të cilit ia ka uruar ditëlindjen.

Ajo që bie në sy, është trupi i zhvilluar i tij dhe shokut të saj./ORAinfo/

Komento: